Sur Çelik Kapı'ya

Sur Çelik Kapı'ya

 

Sur Çelik Kapı, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) tarafından "Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz" ve "Memnuniyet" ödüllerine layık görüldü.

Aydın'ın en önemli firmalarından Pekgüzel Şirketler Topluluğu'na bağlı Sur Çelik Kapı, TTKD tarafından düzenlenen yarışmada 
2 ödül birden kazandı. "Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz" ve "Memnuniyet" ödülleri İstanbul'da düzenlenen törenle TTKD Başkanı Mehmet Barak tarafından Pekgüzel Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel'e verildi. Türkiye genelinde müşteri memnuniyetini kazanan ve önemli projeler gerçekleştirip ciddi başarılara imza atan kurum ve kuruluşlara "Memnuniyet" ve "Tavsiye Ediyoruz" ödülleri verdiklerini söyleyen TTKD Başkanı Mehmet Barak, gerçekleştirdikleri organizasyonlarla 1986 yılından bu yana tüketici haklarının gelişmesinde önemli rol oynadıklarını belirtti. Aydınlı bir firma olarak, ödülden duydukları memnuniyeti dile getiren Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Sur Çelik Kapı Firması'nın sahibi Yalçın Pekgüzel ise, "Aydın'da doğup Aydın'da büyüyerek gelişen bir firmanın ülke çapında böyle bir ödül alması çok sevindirici ve gurur verici bir olaydır. Bir markanın kalitesi A'dan Z'ye o markada çalışan herkesin yoğun gayretleri sonucu ortaya çıkar. Sur Çelik Kapı, 'Tavsiye Ediyoruz' ve 'Memnuniyet' ödülüne layık görüldü. Bu gururu bana ve Aydın'a yaşatan Sur Çelik Kapı çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Facebookta Paylaş